Aktuális állások

Erősítsd tudásoddal, kreativitásoddal csapatunkat, ha elhivatott, célorientált, magas szakmai tudással rendelkező szakembernek ismer a környezeted!

DevOps mérnök (Linux)

Saját fejlesztésű rendszerünk Linux és Kubernetes alapú infrastruktúránk fejlesztése, üzemeltetése, illetve szoros együttműködés a rendszertámogatási csapattal. Távközlési szolgáltatást (VoIP) is nyújtunk rendszereinkhez ezért számítunk munkádra, jó meglátásaidra és precíz munkavégzésedre ezen a területen is

  • Aktív részvétel az infrastruktúra fejlesztésében, legacy alkalmazások Cloud Native (Kubernetes) migrációja
  • Meglévő CI/CD folyamatok optimalizálása, új folyamatok kidolgozása, implementálása
  • Log elemzés, hibadetektálás és elhárítás, optimalizálási feladatok
  • Üzemeltetési dokumentációk készítése, folyamatos frissítése, változások adminisztrációja
  • Üzemeltetési feladatok tervezése és automatizálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Cloud Native üzemeltetési irányelvek ismerete (DevOps, GitOps, Infrastructure as Code)
  • Általános Linux ismeretek (RedHat, OracleLinux)
  • Kubernetes ismeretek (Kubernetes, Helm, ArgoCD, Istiod)
  • Virtualizációs ismeretek (pl.: KVM, Vmware, Xen, kubeVirt)
  • Valamilyen script nyelv ismerete (pl.: Python, Bash)
  • Automatizálási alapismeretek (pl.: Ansible, Chef, SaltStack)
  • Precizitás és önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás (szakmai dokumentációk értelmezése)
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • VOIP ismeretek (pl.: Asterisk, FreeSwitch, Kamailio)
  • Mélyebb RedHat/OracleLinux gyakorlat
  • SAN hálózatok és storage-ek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Fejlesztői, automatizációs gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő, bejelentett fizetés, 15 éve eredményesen működő, stabil háttér és dinamikus növekedés
  • Összetett rendszer lévén, megfelelő szintű kihívás
  • Homeoffice lehetőség megegyezés szerint
  • Az ebédidő része a munkaidőnek, nincs több műszak
  • Nyugodt, barátságos légkör
  • Szakmai képzések lehetősége
  • Céges parkoló

Munkavégzés helye

  • 1133 Budapest, Gogol utca 13.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat az info@adertis.hu e-mail címre.